Oferta pracy
Tytuł: Pani do pracy w Lunaparku, Szwajcaria

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Opiekunka

Pani do pracy w Lunaparku, Szwajcaria

Miejsce pracy: Brunegg | Nr ref.:

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje do szwajcarskiego Lunaparku, kandydatki / pani do pracy. Obowiązkowa dobra znajomość języka niemieckiego oraz podejście do dzieci.

Opis / Obowiązki:

  • Oferta pracy skierowana jest wyłącznie dla kobiet
  • Miasto: 5505 Brunegg Szwajcaria (siedziba firmy). Praca będzie wykonywana na terenie całej Szwajcarii
  • Pracodawcą jest szwajcarski właściciel mobilnego „Lunaparku”
  • Praca jest aktualna od natychmiast do 18.12.2016
  • Praca jest na cały etat
  • Ubezpieczenie zdrowotne we własnym zakresie, czyli wykupienie w Polsce lub w Szwajcarii polisy pracowniczej gwarantującej koszty leczenia. Pomoc ze strony agencji w załatwieniu formalności.
  • Praca będzie polegać na:
  • Pomoc w obsłudze i sprzedaży w kiosku (nastąpi szkolenie)
  • Pomoc w opiece 2 dzieci właścicieli Lunaparku (3 i 6 lat)
  • Pomoc w utrzymaniu porządku

Oferujemy:

  • Umowa o pracę ze szwajcarskim pracodawcą
  • Wypłata miesięczna netto 1.200 CHF (Franki Szwajarskie)
  • Premia miesięczna za obecność i zaangażowanie w pracy: 100 CHF (Premia będzie kumulowana i wypłacona na koniec pracy)
  • Na zakończenie pracy premia 600 CHF
  • Zwrot kosztów ubezpieczenia zdrowotnego
  • Gratisowe zakwaterowanie w przyczepie campingowej
  • Zapewniona praca w nastepnym sezonie (od wiosny 2017)

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: +49 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Młoda pani w wieku od 20 do 35 lat
  • Lubiąca dzieci, dobre podejście do dzieci !
  • Wymagana jest minimum średnia znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie konieczne
  • Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
  • Pracowitość, samodzielność i uczciwość
  • Zdrowie, przyzwyczajenie do pracy fizycznej
  • Gotowość do pobytu w Szwajcarii do końca sezonu