Tytuł: Sekretarka asystentka kierownika z bardzo dobrą znajomością niemieckiego - Cottbus Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Sekretarka

Sekretarka asystentka kierownika z bardzo dobrą znajomością niemieckiego - Cottbus Niemcy

Miejsce pracy: Cottbus | Nr ref.:

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Cottbus: Sekretarkę asystentkę kierownika. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: okolice miasta Cottbus, Branderburgia Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy
  • Praca na pełny etat
  • Pracodawcą jest niemiecka firma zatrudniajaca ok 85 pracowników, prowadząca handel z polskimi firmami
  • Główne zadania:
  • Prowadzenie sekretariatu kierownika firmy
  • Prowadzenie kalendarza i organizowanie podróży służbowych
  • Przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Współpraca z działami firmy
  • Sporządzanie grafików pracy
  • Prowadzenie projektów zleconych przez kierownika
  • Tłumaczenia pisemne polsko-niemieckie i niemiecko-polskie

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie miesięczne brutto: 2000 do 2500 euro
  • Samochód służbowy, również do prywatnej dyspozycji
  • Mieszkanie zapewnione i wstępnie opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe