Oferta pracy
Tytuł: DORADCA PODATKOWY

E100 Polska

02-757 Warszawa
ul. Pory 78/9
zobacz nasze wszystkie oferty

DORADCA PODATKOWY

Miejsce pracy: Warszawa | Nr ref.: DP/01

Opis stanowiska

E100 Polska Sp. z o.o. - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania: doradztwo podatkowe, sporządzanie opinii z zakresu prawa podatkowego dla spółek grupy E100; reprezentowanie firmy w negocjacjach, sporach z organami podatkowymi; doradztwo podatkowe w procesach połączeń, przekształceń, podziałów spółek prawa handlowego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z zakresu doradztwa podatkowego
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania audytów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów i regulacji podatkowych
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy