Tytuł: Praca dla kobiet w ogrodnictwie, praca w szklarni, wymagany niemiecki, Ellwangen Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Ogrodniczka

Praca dla kobiet w ogrodnictwie, praca w szklarni, wymagany niemiecki, Ellwangen Niemcy

Miejsce pracy: Ellwangen | Nr ref.:

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje od 1 lutego do niemieckiej firmy ogrodniczej z Ellwangen:kobiet (pracownic fizycznych) do pracy w ogrodnictwie. Konieczna jest znajomość języka niemieckiego.

Opis pracy:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Ellwangen, Niemcy
  • Praca rozpoczyna się od 01.02.2017
  • Stały okres pracy, z przerwą zimową 2 miesiące
  • Na życzenie krótszy okres pracy, ale minimum 3 miesiące
  • Wykonywanie prostych prac przy sadzonkach (produkcji) roślin ozdobnych w szklarniach / doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie

Oferujemy:

  • Praca: 40 - 45 godzin / tydzień
  • Umowa: niemiecka o pracę + niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, składki socjalne (emerytalne, opiekuńcze)
  • Stawka godzinna: 8,84 euro brutto. Miesięczne wynagrodzenie ok. 1200 euro netto
  • Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 120 euro miesięcznie
  • Pokoje mamy tylko dwuosobowe, ale nowocześnie wyposażone (internet, pralka, kuchnia, łazienka)

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Młode kobiety w wieku do 40 lat
  • Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane, ale nie konieczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale nie konieczne
  • Kandydatka musi mówić przynajmniej komunikatywnie po niemiecku
  • Pracowitość, dokładność, precyzyjność przy pracy ze szczepkami roślin
  • Gotowość do długiego pobytu w Niemczech (minimum 3 miesiące)