Tytuł: Detektyw obiektów gospodarczych / kierowca osobisty, dobry niemiecki, Cottbus Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Detektyw/kierowca

Detektyw obiektów gospodarczych / kierowca osobisty, dobry niemiecki, Cottbus Niemcy

Miejsce pracy: Cottbus | Nr ref.:

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Cottbus: Detektywa obiektów gospodarczych. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: okolice miasta Cottbus Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy
  • Praca na pełny etat, 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
  • Pracodawcą jest niemiecka firma zatrudniająca 85 pracowników, posiadającaobiekty biurowe, zakłady produkcyjne i obiekty magazynowe
  • Główne zadania:
  • Kierowca osobisty właściciela. Trasy dzienne miedzy miastami Drezno i Cottbus
  • Ochrona interesów i bezpieczeństwa mienia pracodawcy
  • Obserwacja / monitoring obiektów i patrole
  • Zbieranie informacji, wykrywanie sprawców kradzieży czy włamań w miejscu pracy
  • Zapobieganie w kradzieży i w bezprawnym korzystaniuz mienia pracodawcy
  • Poszukiwanie i ustalanie lokalizacji skradzionego mienia
  • Zbieranie informacji do postępowań karnych oraz spraw sądowych
  • Sporządzanie pisemnych sprawozdań

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie miesięczne brutto: 2200 do 2500 euro (w okresie próbnym)
  • Samochód i telefon służbowy do dyspozycji
  • Mieszkanie zapewnione i wstępnie opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie jako detektyw lub pokrewne: policjant, strażnik graniczny, agent bezpieczeństwa lub wywiadu, pracownik biura ochrony, wojskowy
  • Posiadanie licencji detektywa lub ukończenie 2-letniej szkoły dla pracowników ochrony i detektywów mile widziane
  • Minimum roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ds. kryminalnych i / lub gospodarczych
  • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobry stan zdrowia
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe