Oferta pracy
Tytuł: Asystent Menedżera Projektu

Klient zawodowe.com
zobacz nasze wszystkie oferty

Asystent Menedżera Projektu

Miejsce pracy: Wrocław | Nr ref.:

Opis stanowiska

Zadania do realizacji:

  • Bieżąca pomoc w zakresie organizacji Projektu
  • Wsparcie Menedżera Projektu w realizacji kompleksowych Projektów.
  • Współpraca z przedstawicielami ośrodków szkoleniowych-monitoring stopnia realizacji zawartych z ośrodkami umów
  • Kontakt z przedstawicielami Klienta w zakresie ustaleń dotyczących organizacji szkoleń
  • Przygotowanie i kontrola dokumentów związanych z prowadzonym projektem (wg standardów opracowanych na potrzeby realizacji projektów komercyjnych i EFS)
  • Współpraca z zespołem trenerów i konsultantów w procesie przygotowania logistyki szkoleń
  • Nastawien

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych kompleksowych projektów, również międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju i kontynuowania kariery zawodowej w ramach firmy

Wymagania

  • Praktyczna umiejętności pracy w środowisku Windows – zwłaszcza znajomość programów Excel, Word, Powerpoint, Outlook itp.
  • Dobra znajomość j. angielskiego na poziomie Intermediate
  • Zdolności analityczne
  • Nastawienie na współpracę w zespole i poszukiwanie rozwiązań pojawiających się problemów
  • Komunikatywność
  • Umiejętność planowania działań - ustalania priorytetów
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Dokładność, cierpliwość i skrupulatność
  • Wysoka kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B