Tytuł: Ogrodnik zieleni publicznej ze znajomością niemieckiego,Berlin Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Ogrodnik

Ogrodnik zieleni publicznej ze znajomością niemieckiego,Berlin Niemcy

Miejsce pracy: Berlin | Nr ref.:

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu pielęgnacji zieleni publicznej z Berlina:Ogrodnika, pracownika pielęgnacji terenów zieleni miejskiej. Wymagana jest znajomość niemieckiego i prawo jazdy kat. B

Opis pracy:

  • Ilość miejsc: 6 (kobiety lub mężczyźni)
  • Miejsce pracy: Berlin
  • Praca aktualna jest od 6.06.2017
  • Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem pielęgnacji zieleni publicznej
  • Czas pracy: 5 do 6 dni w tygodniu, ok.175 godz. miesięcznie + nadgodziny
  • Godziny pracy: od 6 rano do 16:30 (na życzenie dochodzą nadgodziny)
  • Główne zadania:
  • Prace pielęgnacyjne i porządkowe terenów zieleni
  • Sadzenie i pielęgnacja roślin sezonowych
  • Koszenie trawników
  • Nawożenie i podlewanie roślin

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto: 9,50 euro (okres próbny), po 3 miesiącach podwyżka na 10,00 euro
  • Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1200 do 1300 euro
  • Dla kandydatów nie mieszkających w Berlinie, zakwaterowanie będzie zapewnione i płatne 150 euro miesięcznie (czynsz będzie potrącony z wypłaty)

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
  • Konieczne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie konieczne
  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych / kosiarki mile widziana
  • Punktualność i wysoka motywacja do pracy