Oferta pracy
Tytuł: Oferta pracy we Francji - szwacz/szwaczka

IPF Group S.A.

61-814 Poznań
F. Ratajczaka 19, Poznań
zobacz nasze wszystkie oferty

Szwacz/Szwaczka

Oferta pracy we Francji - szwacz/szwaczka

Miejsce pracy: Rodez (Francja) | Nr ref.:

Opis stanowiska

IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko:

Szwacz/ka

Miejsce pracy: Francja, Rodez

Branża: produkcyjna

Ilość wakatów: 2

Opis stanowiska:

- Pikowanie i bindowanie materacy

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)

- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, pracownik częściowo partycypuje w kosztach

- Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy

- Wszystkie formalności załatwiamy zdalnie (wypełnienie dokumentów kadrowych)

Wymagania

 Wymagania:

- Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Dyspozycyjność do wyjazdu

- Mile widziane: prawo jazdy kat. B, własny samochód

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres mail: rekrutacja@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).