Oferta pracy
Tytuł: Operator wózka widłowego, Gera Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Magazynier

Operator wózka widłowego, Gera Niemcy

Miejsce pracy: Gera | Nr ref.:

Opis stanowiska

Operator wózka widłowego ze znajomością języka niemieckiego, Gera Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie firmy transportowej z okolic miasta Gera: Operatorów wózka widłowego.Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego i własne auto

Opis / Obowiązki:

  • Ilość miejsc: 10
  • Miasto: okolice Gera, Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe w magazynie niemieckiego przedsiębiorstwa transportowego
  • Praca na pełny etat,na 2 zmiany, ok. 160 godz. miesięcznie + ok. 10 nadgodzin w miesiącu
  • Główne zadania:
  • Załadunek i rozładunek na ciężarówkę towaru za pomocą wózka widłowego
  • Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto 9 euro, po 6 miesiącach podwyżka (od 9,82 do 10,50 euro)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto:1100 do 1200 euro
  • Pokoje mamy tylko 2-osobowe, ale nowocześnie wyposażone (internet, pralka, kuchnia, łazienka). Pierwsze 6 miesięcy kwaterę opłaca pracodawca, później pracownik

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Konieczne doświadczenie jako Operator wózka widłowego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia ważne w Niemczech)
  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w magazynie
  • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
  • Konieczne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (na dojazd z kwatery do pracy)
  • Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie