Oferta pracy
Tytuł: Oferta pracy we Francji - tapicer meblowy

IPF Group S.A.

61-814 Poznań
F. Ratajczaka 19, Poznań
zobacz nasze wszystkie oferty

Tapicer meblowy

Oferta pracy we Francji - tapicer meblowy

Miejsce pracy: Rodez (Francja) | Nr ref.:

Opis stanowiska

IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Rodez

Planowana data rozpoczęcia pracy: 06.11.2017

Obowiązki:

- tapicerowanie wezgłowi łóżek i podstaw łóżek pod materac

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę

- atrakcyjne zatrudnienie

- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania

- zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)

- zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji

- możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: natalia.przybylko@ipf.jobs

Wymagania

Wymagania:

- zdjęcia mebli, które Kandydat do tej pory tapicerował, dokumentujące sposób pracy

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- gotowość do wyjazdu za granicę

- mile widziane prawo jazdy kat. B