Oferta pracy
Tytuł: Posadzkarz monter podłóg, Kolonia Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Posadzkarz

Posadzkarz monter podłóg, Kolonia Niemcy

Miejsce pracy: Kolonia | Nr ref.:

Opis stanowiska

Posadzkarz monter podłóg ze znajomością języka niemieckiego,Kolonia Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Kolonia: Posadzkarzy, monterów podłóg. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Dane kontaktowe do Agencji Pracy PolFach są na: http://www.polfach.de/oferty.html

Opis / Obowiązki:

  • Ilość miejsc: 5
  • Miasto: okolice Kolonii,Północna-Westfalia Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
  • Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny
  • Praca jest w systemie akord
  • Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych
  • Główne zadania:
  • Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)
  • Kładzenie podłóg z materiałów, jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat
  • Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie
  • Cokoły, listwy przypodłogowe

Oferta dla kandydatow:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)
  • Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
  • Zarobek miesięczny netto: 2000 do 2800 euro
  • Mieszkanie zapewnione i odpłatne ok. 250 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Młody wiek
  • Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny
  • Kandydaci bez zawodu powinniposiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako posadzkarz
  • Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe