Oferta pracy
Tytuł: Masażystka, 6 tys.euro miesięcznie, Monachium Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Monachium

Masażystka, 6 tys.euro miesięcznie, Monachium Niemcy

Miejsce pracy: Monachium | Nr ref.:

Opis stanowiska

Masażystka wellness, zarobki 6 tys.euro miesięcznie, Monachium Niemcy

Niemiecki gabinet masaży relaksujących z Monachium, zatrudni Panie na stanowisko: Masażystka erotyczna. Wymagany wiek od 18 do 30 lat, atrakcyjny i zadbany wygląd i znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: Monachium (München)Niemcy
  • Termin rozpoczęcia: natychmiast lub w późniejszym terminie
  • Praca jest na stałe, na pełny etat od 4do 6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy
  • Gabinet masaży relaksująco – erotycznych jest znany w Monachium od 10 lat dzięki centralnej lokalizacji, stałej I licznej klienteli oraz wysokich standardów usługi pracy
  • Główne zadania:
  • Wykonywanie masaży relaksująco – erotycznych całego ciała (oczywiście na początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik. Nastąpi szkolenie. Salon świadczy tylko usługi w zakresie masaży relaksujących a nie zdrowotnych)
  • Masaż wykonywany jest w negliżu
  • Dbanie o zadowolenie klienta I dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Utrzymanie higieny, porządku w gabinecie

Oferujemy:

  • Legalna praca na warunkach niemieckich. Pomożemy we wszystkich formalnościach zwiazanych z pobytem w Niemczech
  • Gwarantujemy stabilną I dużą liczbę masaży
  • Profesjonalna kampania reklamowa (zdjęcia i reklama w internecie)
  • Średnie zarobki miesięczne netto: ok.5000 do 6000 euro I więcej (zależy od ilości masaży)
  • Codzienne wypłaty na bazie prowizji od wykonanych masaży
  • Napiwki od klientów
  • Zakwaterowanie zapewnione I płatne ok. 400 euro miesięcznie

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Dodatkowo prosimy o załączenie kilku zdjęc twarzy oraz całej sylwetki.

Wymagania

Wymagania:

  • Wiek 18 do 30lat
  • Konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie!
  • Wygląd atrakcyjny I zadbany, szczupla figura, kultura osobista
  • Poszukujemy Pań uśmiechniętych, z miłym podejściem do Klienta, otwartych I komunikatywnych, niemających problemów z masażem całego ciala obcych osób
  • Gotowość do pracy na dłuższy czas, przynajmniej na 3 miesiące