Oferta pracy
Tytuł: Tokarz/frezer cnc

IPF Group S.A.

61-814 Poznań
F. Ratajczaka 19, Poznań
zobacz nasze wszystkie oferty

Tokarz/frezer

Tokarz/frezer cnc

Miejsce pracy: Lipsk | Nr ref.:

Opis stanowiska

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: tokarz/frezer CNC

Zadania:

- Znajomość obsługi i programowania frezarek cnc

- Obsługa i ustawianie tokarek cnc

- Mile widziana znajomość sterowania Heidenhain

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku ( jako operator i ustawiacz)

- Mile widziana znajomość  j. niemieckiego

- Gotowość do wyjazdu

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji

- Umowę o pracę

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny

- Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja.niemcy@ipf.jobs   lub   kontakt 571 445 379

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).