Oferta pracy
Tytuł: Programista C/C++

PMSolutions

05-500 Warszawa
MłynarskA
zobacz nasze wszystkie oferty

Programista C/C++

Miejsce pracy: Wrocław | Nr ref.:

Opis stanowiska

Programista (C, C++)

Miejsce pracy: Wrocław

Klient z WROCŁAWIA  firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca na terenie Polski oraz za granicami. Ceni rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji, szanuje umiejętność dzielenia się wiedzą między pracownikami.

Teraz poszukuje Programisty, na pełen etat. Zatrudnienie na umowę o pracę

Oczekujemy, że:

Znasz język programowania C, C++

Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi LINUX

Chcesz rozwijać -Platformy Microsoft .NET Framework oraz wykorzystywać wiedzę programowania webowego (php, html, sql itp.)

Wymagania

Klient oferuje rozwój zawodowy z zakresu:

Pisania oprogramowania na komputery PC lub na mikrokontrolery i procesory

Opracowywania nowych rozwiązań komunikacyjnych i sterujących oraz pisanie programów i skryptów

Uruchamiania wersji prototypowych i modeli nowych rozwiązań (badania, testy, proponowanie i wprowadzanie zmian)

Zapraszamy do przesłania CV w tytule PROGRAMISTA

jobs@personnelandmedia.com

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/