Oferta pracy
Tytuł: Kucharz / kucharka do restauracji w Cottbus Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Kucharz, kucharka

Kucharz / kucharka do restauracji w Cottbus Niemcy

Miejsce pracy: Cottbus | Nr ref.:

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Cottbus: kucharza. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie ukierunkowane kucharz, doświadczenie oraz mówić po niemiecku.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: Cottbus, Niemcy
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
  • Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
  • Godziny pracy są na 3 zmiany7 do16:00, 11 do 21, 16 do 24
  • Główne zadania:
  • Przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu
  • Zimny i cieply Bufet, a la Carte
  • Estetyczne serwowanie dań według zamówienia
  • Dbanie o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (w okresie próbnym 6 mies., potem nastąpi podwyżka)
  • + Napiwki 200 euro netto
  • Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52

Wymagania

Wymagania:

  • Młody wiek, wysoka motywacja do pracy
  • Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana
  • Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami. Często praca pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność