Oferta pracy
Tytuł: SPRZEDAWCA/OPERATOR SKLEPU INTERNETOWEGO

Jobs Plus

30 - 4 Polska
Bonarka 11
zobacz nasze wszystkie oferty

SPRZEDAWCA/OPERATOR SKLEPU INTERNETOWEGO

Miejsce pracy: Kraków | Nr ref.: 03/2018

Opis stanowiska

Potrafisz zrozumieć potrzeby Klientów i odpowiednio na nie reagować?
Jesteś empatyczny, komunikatywny, a do tego urodziłeś się z żyłką handlowca?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi:

TAK, YES, SI, JA…

…podejmij wyzwanie! Nazywamy się Jobs Plus – jesteśmy agencją doradztwa personalnego, która od 2005 aktywnie wspiera swoich Klientów w poszukiwaniach najlepszych pracowników. Aktualnie dla naszego Klienta z branży optycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA / OPERATOR SKLEPU INTERNETOWEGO

Miejsce pracy: Kraków (Rynek)

TWOJA ROLA:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie doboru okularów
  • obsługa zamówień Klientów sklepu Internetowego
  • wprowadzanie produktów do systemu
  • dbanie o wystrój i wygląd salonu

NASZ KLIENT ZAPEWNIA:

  • stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio z pracodawcą)
  • pracę w firmie, która łączy dobrą atmosferę ze stabilną sytuacją finansową
  • premię dodatkową uzależnioną od obrotu
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • narzędzia pracy (komputer, ipad, telefon)
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta

 Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w budowaniu dobrych relacji z Klientami, prześlij nam swoją aplikację na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Wymagania

JEŚLI MOŻESZ SIĘ WYRÓŻNIĆ:

  • orientacją w zakresie asortymentu optycznego
  • znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • min. wykształceniem średnim
    • umiejętnościami sprzedażowymi
    • swobodną pracą w zespole
    • budowaniem pozytywnych relacji z klientami
    • empatią, otwartością i komunikatywnością

… APLIKUJ I ROZSZERZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI RAZEM Z NAMI!