Oferta pracy
Tytuł: Elewacje modułowe- praca w Niemczech

InServ

61-541 Poznań
ul.Przemysłowa 39
zobacz nasze wszystkie oferty

Elewacje modułowe

Elewacje modułowe- praca w Niemczech

Miejsce pracy: Poznań | Nr ref.:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków: montaż  elewacji  modułowych, obsługa wkrętarki

Oferujemy:
·         Legalne i stabilne zatrudnienie
·         Ubezpieczenie
·         Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
·         Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@inserv.com.pldopisując w tytule „Elewacje modułowe” lub kontakt telefoniczny 577-511-922 lub 730-850-914.

Wymagania

Wymagania:
·         Minimum 3 letnie doświadczenie na ww stanowisku
·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
·         Własny samochód+ prawo jazdy kat. B