Oferta pracy
Tytuł: CUSTOMER SERVICE ASSISTANT

Jobs Plus

30 - 4 Polska
Bonarka 11
zobacz nasze wszystkie oferty

CUSTOMER SERVICE ASSISTANT

Miejsce pracy: Kraków | Nr ref.: 4/2018

Opis stanowiska

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR poszukującą pracowników. Aktualnie wspieramy naszego klienta z branży grzewczej w procesie rekrutacji.
Jeśli poszukujesz pracy, która może dać Ci wiele możliwości, nie musisz szukać dalej zacznij karierę jako:

Customer Service Assistant
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
Wsparcie dla klientów w południowej Polsce w tym:
✓ wprowadzanie zamówień do SAP zgodnie z procedurą
✓ wystawianie faktur i korekt faktur
✓ potwierdzanie umów (e-mail), dostępności towarów i itp.
✓ utrzymywanie stałego kontaktu z klientami przez telefon i e-mail
✓ informowanie klientów o zmianach w datach dostawy, promocjach itp.
✓ współpraca z doradcami handlowymi, centralą firmy - wymiana informacji
✓ aktualizowanie bazy klientów SAP

Nasz klient oferuje:
✓ bardzo dobre wynagrodzenie + premię roczną
✓ umowę o pracę
✓ opiekę medyczną
✓ karę Multisport
✓ szkolenia wdrażające
✓ szkolenia z zakresu umiejętności twardych (Excel, itp.)
✓ szkolenia sprzedażowe

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
✓ znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne pisanie i czytanie maili oraz prowadzenia rozmów telefonicznych
✓ umiejętności posługiwania się programem MS Word and MS Excel
✓ umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
✓ postawy pro- handlowej

Dodatkowym atutem będzie:
✓ doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
✓ doświadczenie z systemem SAP
✓ znajomość języka włoskiego