Oferta pracy
Tytuł: Pracownik Administracyjny - Modlniczka

Jobs Plus

30 - 4 Polska
Bonarka 11
zobacz nasze wszystkie oferty

Pracownik Administracyjny - Modlniczka

Miejsce pracy: Modlniczka | Nr ref.:

Opis stanowiska

Witaj!

Nazywamy się Jobs Plus i od wielu lat wspieramy naszych kandydatów w znalezieniu stabilnego zatrudnienia. Obecnie wspieramy naszego Klienta – międzynarodową firmę logistyczną w poszukiwaniach osoby na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY
Miejsce pracy: Modlniczka

Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubisz pracę biurową i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie logistycznej to czekaliśmy właśnie na Ciebie! Spójrz, co dla Ciebie mamy.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • wprowadzanie przyjęć i wydań;
  • generowanie dokumentów magazynowych;
  • bieżąca obsługa systemu informatycznego firmy;
  • administracyjna obsługa kierowców przywożących i zabierających ładunki;
  • prowadzenie administracji dokumentów magazynowych zgodnie z procedurami;
  • archiwizowanie dokumentów papierowych i elektronicznych;
  • bieżąca współpraca z Komórką Organizacyjną Magazyn;
  • kontakt operacyjny z klientami i ich administracyjna obsługa – reprezentowanie firmy.

W zamian otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • pracę od zaraz;
  • solidne wynagrodzenie;
  • możliwość długotrwałej współpracy;
  • niezbędne wdrożenie i wsparcie w pierwszych dniach Twojej pracy;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie logistycznej.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znasz pakiet MS Office w stopniu dobrym;
  • znasz język angielski w stopniu dobrym (mile widziane);
  • jesteś osobą komunikatywną i chętną do nauki;
  • bardzo dobrze organizujesz swój czas pracy;
  • cechujesz się samodzielnością i wysoką kulturą osobistą.

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Nie czekaj – wyślij nam swoje CV.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.