Oferta pracy
Tytuł: Ksiegowy/Ksiegowa

WBD WeldingSerivce GmbH

06785 Oranienbaum-Wörlitz
Einsteinstraße 2-6
zobacz nasze wszystkie oferty

Ksiegowy/Ksiegowa

Miejsce pracy: Niesky | Nr ref.:

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych wieloletnich klientów poszukujemy ksiegowego/księgowa

Zakres obowiązków:
- Płynna znajomość języka niemieckiego
- Realizacja i monitorowanie transakcji w specjalnej księdze obrotów bieżących
- Wystawianie upomnień
- Prace rachunkowe (wprowadzanie do systemu danych, kontrola, przygotowanie płatności, reklamacje, przetwarzanie przypomnień, koordynacja faktur)
- Koordznacja i obsługa danymi odnośnie dłużników i wierzycieli
- Wpływ na projekt warunków zakupów i płatności oraz monitorowanie przeglądu dokumentu
- Obiektywne przydzielanie i sprawdzanie, a także księgowanie i przetwarzanie wszystkich faktur przychodzących, kredytów i reklamacji dostawców

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o prace wraz z wszystkimi świadczeniami socjalnymi
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Długoterminową współprace

Wymagania

Wymagania:
- ukonczona szkola o kierunku ksiegowosc lub podobne
- doswiadczenie na wymioenonzm wyzej stanowisku
- znajomosc programu SAP/R3-Moduł FI a także MS-Office