Oferta pracy
Tytuł: PRACOWNIK DO ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW

Jobs Plus

30 - 4 Polska
Bonarka 11
zobacz nasze wszystkie oferty

PRACOWNIK DO ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW

Miejsce pracy: Kraków | Nr ref.: 6/2018

Opis stanowiska

Nazywamy się Jobs Plus i od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Dziś wspieramy naszego Klienta – Firmę specjalizującą się w dystrybucji produktów z zakresu techniki grzewczej w poszukiwaniu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków (Łagiewniki-Borek Fałęcki)

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • archiwizacja i segregacja dokumentów magazynowych przy użyciu komputera

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w stałych  godzinach 8-16
  • rozpoczęcie współpracy – „od zaraz”

Ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco? Prześlij swoje CV przez formularz!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W  innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie
z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Wymagania

Czego wymagamy:

  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • znajomości dokumentacji magazynowej
  • rzetelności i sumienności