Oferta pracy
Tytuł: Malarz z niemieckim lub angielskim, Salzburg Austria

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Malarz

Malarz z niemieckim lub angielskim, Salzburg Austria

Miejsce pracy: Salzburg | Nr ref.:

Opis stanowiska

Malarz z doświadczeniem, komunikatywny niemiecki lub angielski, Salzburg Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta Salzburg: Malarza. Wymagane jest doświadczenie i komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Opis / Obowiązki:

  • Miejsce pracy: okolice Miasta Salzburg, Austria
  • Termin rozpoczęcia pracy od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach malarsko / tynkarskich
  • Praca na pełny etat, od poniedziałku do soboty, ok. 170 do 220 godz. miesięcznie
  • Praca możliwa w systemie 20 do 24 dni pracy, 10 dni wolne (możliwość zjazdu do Polski)
  • Główne zadania:
  • Malowanie ścian zewnętrznych I wewnętrznych budynku
  • Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych
  • Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
  • Ocieplanie budynków

Oferujemy:

  • Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto: od 13,50 euro (podwyżka w zależności od kwalifikacji)
  • Wypłata wszystkich godzin
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1800 do 2300 euro
  • +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3600 do 4600 euro
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Młody wiek, dobra kondycja fizyczna
  • Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkoła zawodowa, czeladnik albo mistrz)
  • Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz
  • Konieczna komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Konieczne prawo jazdy kat. B