Tytuł: OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO - art. dla zwierząt domowych

Jobs Plus

30 - 4 Polska
Bonarka 11
zobacz nasze wszystkie oferty

OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO - art. dla zwierząt do

OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO - art. dla zwierząt domowych

Miejsce pracy: Puszczykowo | Nr ref.: 7/2018

Opis stanowiska

Witaj!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia.

Dla Naszego stałego Klienta – importera i dystrybutora najwyższej jakości artykułów dla zwierząt domowych, firmy założonej przez miłośniczkę czworonogów poszukujemy osoby na stanowisko…

OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO – art. dla zwierząt domowych

Miejsce pracy: Puszczykowo

Twoje obowiązki:

  • nawiązywanie długofalowej współpracy i budowanie relacji z klientami biznesowymi (sklepy i hurtownie zoologiczne);
  • bieżąca obsługa i wsparcie obecnych klientów firmy;
  • zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych klientów;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • realizacja założonych celów;
  • współpraca z przedstawicielem handlowym;
  • reprezentacja firmy oraz dbałość o jej pozytywny wizerunek.

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w firmie, gdzie liczy się pasja i dobro naszych pupili;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon oraz laptop;
  • ciekawe doświadczenie oraz możliwość połączenia pracy w obsłudze klienta z miłością do zwierząt;
  • pakiet szkoleń oraz duże możliwości rozwoju.

Czekamy na Twoją aplikację! Prześlij do nas swoje CV.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Wymagania

  • cechuje Cię miłość i pasja do zwierząt i chciałbyś/abyś połączyć to z pracą w obsłudze klienta;
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta biznesowego;
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na korespondencję mailową;
  • miałeś/aś okazję pracować w programie Comarch Optima (mile widziane);
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane);
  • lubisz i cenisz sobie kontakt z klientem oraz umiejętnie budujesz z nim relacje;
  • odznaczasz się wysokim stopniem zaangażowania i pozytywnym nastawieniem do pracy.