Oferta pracy
Tytuł: Pracownik /Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Pomocnik budowlany

Pracownik /Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria

Miejsce pracy: Feldkirchen Austria | Nr ref.:

Opis stanowiska

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta 5143 Feldkirchen (okolice Salzburg): Pomocników budowlanych.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: miasto5143 Feldkirchen, region Braunau (okolice Salzburg), Austria
  • Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach betoniarskich jak podłogi jastrych, półfabrykaty betonowe itp.
  • Praca jest 5 do 6 dni w tygodniu (co druga sobota pracująca), ok.200 do 220 godz. miesięcznie. Na życzenie więcej godzin!
  • Główne zadania:
  • Obsługa pompy do wylewania estrichu
  • Betonowanie szalunków
  • Produkcja półfabrykatów betonowych
  • Dodatkowe prace budowlano-porządkowe

Oferujemy:

  • Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto: od 10,75 euro
  • Wypłata wszystkich godzin
  • 1 miesiąc płatnego urlopu
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1600 bis 1900 euro
  • +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3500 do 4500 euro
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 200 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Młody wiek, dobra kondycja, zdrowie, oraz przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na budowie, optymalnie przy betonowaniu
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest zalecana, ale nie wymagana
  • Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane