Tytuł: Serwisant płytowego wymiennika ciepła, Hannover Niemcy

Agencja Pracy PolFach

zobacz nasze wszystkie oferty

Serwisant płytowego wymiennika ciepła

Serwisant płytowego wymiennika ciepła, Hannover Niemcy

Miejsce pracy: Hannover | Nr ref.:

Opis stanowiska

Serwisant / Mechanik płytowego wymiennika ciepła, Hannover Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego producenta z okolic Hannoveru: Serwisanta / Mechanika płytowego wymiennika ciepła. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat.B.

Opis / Obowiązki:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Hannover oraz region Dolnej Saksonii, Niemcy
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
    • Umowa o pracę na okres stały z niemieckim producentem płytowych wymiennikow ciepła
    • Praca polega wykonywaniu usług serwisowych (samochodem serwisowym) w firmach przemysłowych, posiadających płytowe wymienniki ciepła
    • Czas pracy: od poniedziałku do piątku
    • Godziny pracy: od 7 do 16 + nadgodziny, ok.175 do 185 godz. miesięcznie
    • Główne zadania:
    • Montaż, naprawa, konserwacja lub regeneracja płytowych wymienników ciepła
    • Wymiana płyt i uszczelek (nieklejonych i klejonych)
    • Chemiczne i mechaniczne czyszczenie wymienników płytowych
    • Czyszczenie chemiczne wykonywane jest stacją czyszczącą CIP 220 (Cleaning-in-Place = czyszczenie na miejscu)
    • Remont kompleksowy płytowych wymienników ciepła
    • Ekspertyza płyt pod względem pęknięć i mikrokorozji przy użyciu penetrantów
    • Posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz przestrzeganie norm dotyczących rysunku technicznego, prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + Samochód firmowy
  • + 4 tygodni płatnego urlopu
  • + Wypłata wszystkich godzin pracy
  • + Dieta netto 12 lub 24 euro / dzień pracy, tylko w przypadku pracy w delegacji
  • Stawka brutto: 15,50 do 16,50 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 1750 do 1900 euro + nadgodziny i diety
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. ok 300 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu: Mechanik urządzeń grzewczych, sanitarnych i chłodniczych lub pokrewne jak: mechatronik, mechanik / ślusarz przemysłowy
  • Doświadczenie zawodowe przy płytowych wymiennikach ciepła lub przy systemach grzewczo-chłodzących w obiektach przemysłowych
  • Umiejętność montażu, naprawy lub wymiany podzespołów mechanicznych
    • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
    • Znajomość rysunku i dokumentacji technicznej
    • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego (od B1)
    • Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B