Oferta pracy
Tytuł: Operator Linii Montażowej

Klient zawodowe.com
zobacz nasze wszystkie oferty

Operator Linii Montażowej

Miejsce pracy: Łódź - Widzew | Nr ref.:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Montaż poszczególnych części sprzętu AGD przy linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn w ruchu
  • Praca w systemie dwu- lub trzy-zmianowym

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej Firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Pewne wynagrodzenie, na które składa się: stawka godzinowa + premia miesięczna
  • Pakiet ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji przy linii montażowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność oraz wysokie zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn mile widziane