Oferta pracy
Tytuł: Obsługa szkoleń

zobacz nasze wszystkie oferty

Obsługa szkoleń

Miejsce pracy: cała Polska | Nr ref.: 1/2015

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY
OSOBY DO OBSŁUGI SZKOLEŃ

we wszystkich województwach w Polsce

Firma 4system Polska sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze to jeden z największych i energicznie rozwijających się zespołów zajmujących się szeroko pojętym e-learningiem i projektami szkoleniowymi.

Do współpracy poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby, której zadaniem będzie obsługa szkoleń stacjonarnych, komunikacja z uczestnikami szkolenia, prowadzenie dokumentacji projektowej.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w dużym ogólnopolskim projekcie, dołącz do grona pracowników 4system Polska sp. z o.o.

Oferujemy:

⎻ atrakcyjne wynagrodzenie

⎻ udział w ogólnopolskim projekcie

⎻ możliwość rozwoju zawodowego

W formularzu aplikacyjnym należy wskazać preferowane województwo.

Prosimy, aby w CV dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Wymagania

Wymagania:

⎻ komunikatywność

⎻ umiejętność zarządzania czasem

⎻ dyspozycyjność

⎻ znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

⎻ prawo jazdy kategorii B

⎻ mile widziani studenci

⎻ mile widziana znajomość języka angielskiego