Oferta pracy
Tytuł: Operator maszyn CNC (Mazak/Mazatrol) Niemcy

APN Sp. z o.o. Sp. k.

45-064 Opole
ul. Ks. H. Kołłątaja 3/4-5
zobacz nasze wszystkie oferty

Operator maszyn CNC

Operator maszyn CNC (Mazak/Mazatrol) Niemcy

Miejsce pracy: Plaidt/Niemcy | Nr ref.:

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: operator maszyn CNC

Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 12 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Stawka: w zależności od doświadczenia: 15-16 euro brutto/godz
Miejsce pracy: okolice Plaidt/Nadrenia

Ustawianie oraz obsługę maszyn (tokarek i frezarek CNC) Mazak. Frezowanie za pomocą sterowania Mazatrol. Bieżąca kontrola wymiarów elementów oraz wprowadzenie korekt.

Wymagania
- doświadczenie jako operator CNC
- znajomość sterowania Mazatrol
- co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy
- umowę o pracę, ZUS, A1, podatek odprowadzany w Niemczech, możliwość przejęcia na stale u niemieckiego pracodawcy
- regularne zjazdy do Polski
- bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- bezpłatny dojazd do pracy
- gwarancje wypłaty na czas
- możliwość zaliczek w pierwszym miesiącu pracy
- nadgodziny
- pomoc w organizacji transportu do Niemiec

Wymagania

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp. z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., lub APN SERVICE Sp. z o.o. oraz spółkę APN SERVICE Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Certyfikat KRAZ nr 13603