Oferta pracy
Tytuł: Elektromonter

GC Energy

35-082 Rzeszów
Połonińska 15
zobacz nasze wszystkie oferty

Elektromonter

Miejsce pracy: Kraków | Nr ref.: EP/2019

Opis stanowiska

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji elektrycznych oraz zasilania awaryjnego. Na budowach elektrowni, rafinerii, terminalach LNG i innych obiektach przemysłowych zatrudniamy od 100 do kilkuset pracowników w całej Europie. Oferujemy ciekawe i dynamiczne miejsce pracy, w którym Pracownicy mają zapewnioną możliwość stałego rozwoju zawodowego.

Jeżeli jesteś osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, to jesteśmy firmą dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Polska

Od kandydatów oczekujemy:
• dyspozycyjności do wyjazdów zagranicznych
• aktualnych uprawnień SEP;
• znajomości montażu i łączenia szaf sterowniczych;
• biegłej znajomości schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętności samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów);
• doświadczenia w zakresie obróbki kabli sterowniczych;
• praktycznego doświadczenia w pracy na budowach z branży energetycznej (elektrownie, elektrociepłownie, rafinerie, przepompownie gazu, terminale LNG).
• swobody poruszania się na terenie UE

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu;
• konkurencyjne wynagrodzenie płatne na czas;
• darmowe zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy;
• finansowanie szkoleń;

Wymagania

Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych klikając poniższy link:

lub bezpośrednio na adres: rekrutacja@gcenergy.eu

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adr es do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów, KRS 237 - pokaż numer telefonu - 7, NIP nr 517 - pokaż numer telefonu - 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez tę spółkę - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.