Oferta pracy
Tytuł: Monter wentylacji praca w Niemczech

SFS Personalservice GmbH

99085 Erfurt
Schlachthofstraße 19
zobacz nasze wszystkie oferty

Monter wentylacji

Monter wentylacji praca w Niemczech

Miejsce pracy: Spachingen, Baden-Würtemberg, Niemcy | Nr ref.:

Opis stanowiska

  1. Nowoczesna, a zarazem najszybciej rozwijajaca sie na rynku niemiecka agencja pracy SFS Personalservice GmbH z siedziba w Erfurcie jest w trakcie poszukiwan:

 - monter wentylacji

 (m/w/d)

Spaichingen (Baden-Würtemberg), Niemcy

Oferujemy:

  •  niemiecka umowe o prace na pelen etat na czas nieokreslony z niemieckim ubezpieczeniem,
  •  organizacja wnioskow o nadanie Steuer-ID i do Krankenkasse,
  •  mozliwosc pracy w nadgodzinach oraz weekendy,
  •  dodatki np do pracy na zmianach nocnych, za niedziele, za nadgodziny itp.
  •  zaliczki na prosbe pracownika (po przepracowanym tygodniu),
  •  organizacje zakwaterowania,
  •  darmowe przelewy i brak mniejszych diet w piatki,
  •  punktualne wynagrodzenia na konto (do 15 dnia miesiaca),
  •  umowienie terminu rozpoczecia pracy i wczesniejsze podpisanie umowy.

Zarobki wedlug doswiadczenia i umiejetnosci.

Zainteresowane osoby prosze o wysylanie swoich CV na adres mailowy: L.woellner@sfs-personal.de z uwglednieniem umiejetnosci wymienionych w wymaganiach.

Celem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, proszę zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Wymagania

Wymagania:

  •  dobra znajomosc jezyka niemieckiego (B1),
  • doswiadczenie przy montazu wentylacji,
  • gotowosc pracy w ewentualne soboty,
  • gotowosc pracy w ewentualnych nadgodzinach,
  •  mile widziany wlasny samochod by moc dojezdzac z zakwaterowania do pracy.