Oferta pracy
Tytuł: Monter (chłodnie/zamrażarki) (Holandia)

APN Sp. z o.o. Sp. k.

45-064 Opole
ul. Ks. H. Kołłątaja 3/4-5
zobacz nasze wszystkie oferty

Monter (chłodnie/zamrażarki) (Holandia)

Miejsce pracy: Kaatsheuvel | Nr ref.:

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się budowaniem oraz montowaniem chłodni i zamrażarek, poszukujemy pracowników technicznych na stanowisko:

Monter (chłodnie/zamrażarki)

Zakres obowiązków:

- montaż chłodni i zamrażarek dla takich klientów jak Albert Heijn i Jumbo

- praca wyjazdowa

- praca na podstawie dokumentacji i rysunków technicznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach holenderskich

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę na zmianę dzienną z możliwością pracy w nadgodzinach

- zakwaterowanie (płatne 96€ tydz)

- ubezpieczenie (23,6€ tydz)

- kursy, szkolenia

- zwrot kosztów dojazdu

- prace w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres: andzelina@apnpraca.pl

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp. z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., lub APN SERVICE Sp. z o.o. oraz spółkę APN SERVICE Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Certyfikat KRAZ 13603

Wymagania

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- doświadczenie techniczne

- umiejętność obsługi narzędzi oraz czytania rysunków technicznych

- certyfikat VCA, SCC lub BHP

- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego