Oferta pracy
Tytuł: Pracownik produkcji

SFS Personalservice GmbH

99085 Erfurt
Schlachthofstraße 19
zobacz nasze wszystkie oferty

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Niemcy, Turyngia | Nr ref.:

Opis stanowiska

Nowoczesna, a zarazem najszybciej rozwijajaca sie na rynku niemiecka agencja pracy SFS Personalservice GmbH z siedziba w Erfurcie jest w trakcie poszukiwan:  - pracownik produkcji

 (m/w/d)

Erfurt, Niemcy

Zakres czynnosci:

  • pakowanie, wazenie, paletowanie, przygotowanie do wysylki, wykladanie towaru na tasmy, przepakowanie - praca przy maszynach produkcyjnych, wyciaganie elementow z form, przycinanie produktow, szlifowanie, obrabianie, montaz.

Produkcje: slodyczy, bulek, bagietek, sucharkow, srodkow chemicznych, miesa, materacy, czesci grzejnikow,  branze automotive, polograficzna, granulatow EPP, wylewnia czesci hamulcowych, sortowanie jajek, przeladunek paczek kurierskich, sortowanie odziezy (kobiety), operatorzy wozkow widlowych, operatorzy maszyn produkcyjnych w branzy spozywczej.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana lecz niewymagana,
  • doswiadczenie jako pracownik mile widziane lecz niewymagane,
  • gotowosc pracy w ewentualnych nadgodzinach wymagana,
  • wlasny samochod by moc dojezdzac do pracy mile widziane lecz niewymagane,
  • gotowosc do pracy rotacyjnej na roznych produkcjach,
  • niemiecka ksiazeczka sanepidowska mile widziana lecz niewymagana,
  • gotowosc do pracy na 3 zmiany wymagana.

Oferujemy:

  • niemiecka umowe o prace z niemieckim ubezpieczeniem,
  • organizacja wnioskow o nadanie numeru podatkowego i niemieckiej kasy chorych,
  •  zakwaterowanie w pokojach dwu- lub trzyosobowych ze wspolna kuchnia i lazienka (koszt miesieczny z mediami i internetem 280€/osoba),
  • dodatki np do pracy na zmianach nocnych 25%,  za niedziele i swieta 50%,
  • zaliczki na prosbe pracownika,
  • punktualne wynagrodzenia na konto,
  • ubrania robocze,
  • dojazd do pracy i przyjazd z pracy z naszymi kierowcami,
  • pomoc polskiego koordynatora, instruktaze na miejscu pracy.

Prace na produkcjach mieszcza sie w okolicach Erfurtu (Arnstadt, Gebesee, Gotha, Wandersleben, Stadtilm, Ohrdruf, Neudietendorf).

Stawka produkcyjna wynosi 9,49€ brutto.

Nie zatrudniamy par.

Zainteresowane osoby prosze o wysylanie swoich CV na adres mailowy:

L.woellner@sfs-personal.de

Celem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, proszę zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).