Tytuł: Dla firmy angażującej się w rozwój lokalnej branży energetycznej poszukujemy osoby z doświadczeniem

Jobs Plus

30 - 4 Polska
Bonarka 11
zobacz nasze wszystkie oferty

Księgowy / Księgowa

Dla firmy angażującej się w rozwój lokalnej branży energetycznej poszukujemy osoby z doświadczeniem

Miejsce pracy: Warszawa | Nr ref.: K/WAW/19

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa – Śródmieście

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• księgowanie dokumentów zakupu
• księgowanie dokumentów sprzedaży oraz wyciągów bankowych

Wymagania

Oczekujemy:
• doświadczenia w księgowości
• znajomości oprogramowania SAP, Word, Excel
• mile widziane certyfikaty z zakresu księgowości

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową do czerwca 2020r. z możliwością przedłużenia
• pracę w godz. 8.00 – 16.00 od pon. do pt.
• dobre wynagrodzenie
• premie uznaniowe zależne od wyników pracy do 10%
• pracę w dobrej lokalizacji w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641