Tytuł: Pracownik produkcyjny (K/M) w Leipzig – stawki od 14,96€ b/h

Diwa Personalservice Agenca Pracy Sp z o.o.

46-060 Prószków
ul. Opolska 40
zobacz nasze wszystkie oferty

Pracownik produkcyjny (K/M) w Leipzig – stawki od

Pracownik produkcyjny (K/M) w Leipzig – stawki od 14,96€ b/h

Miejsce pracy: Leipzig | Nr ref.:

Opis stanowiska

Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech, zajmującego się produkcją samochodów na Saksonii w Lepizig, poszukujemy pracowników produkcyjnych/ montażowych.

Praca w renomowanym koncernie samochodowym.

Opis stanowiska pracy:

- montaż elementów wyposażenia samochodów,

- kontrola produktu końcowego,

- pomoc przy produkcji

 Pracodawca oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie od 14,96€ b/h wzwyż, po 6-8 tygodniach 15,42€ b/h; od 4 miesiąca 16,42€ b/h,

- niemiecką umowę o pracę na co najmniej 2 lata z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie (koszt 13€ za dobę)

Wymagania

Pracodawca wymaga:

-  co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

- gotowości do pracy zmianowej – 2 zmiany FS (05.55-14.45, pon.-sob.) i SS (14.30-00.10, pon.-pt.),

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji/ montażu,

- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

www.diwa-personalservice.pl