Oferta pracy
Tytuł: Monter instalacji fotowoltaicznych

SFS Personalservice GmbH

99085 Erfurt
Schlachthofstraße 19
zobacz nasze wszystkie oferty

monter

Monter instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Niemcy | Nr ref.:

Opis stanowiska

Monter instalacji fotowoltaicznych poszukiwany !

Mowisz komunikatywnie w jezyku niemieckim, mozesz pracowac w delegacjach, masz doswiadczenie zawodowe przy fotowoltaice, posiadasz aktualny certyfikat, czytasz rysunki techniczne?
Ta praca jest wlasnie dla Ciebie !

Miejsce pracy: Nadrenia Polnocna-Westfalia, Nadrenia-Palatynat, Hesja, Szlezwik-Holsztyn.
Rodzaj umowy: niemiecka na czas nieokreslony na pelen etat podpisywana z SFS Personalservice GmbH Erfurt
Zakwaterowanie: zorganizowane
Certyfikat spawalniczy: mile widziany.
Samochod: mile widziany
Ubezpieczenie: niemieckie
Klasa podatkowa: organizowana.

Brutto: 12-14€ / godz.
Dieta: 40-60€ / roboczodzien.

Aktualne CV wraz z uprawnieniami:
L.woellner@sfs-personal.de

Celem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, proszę zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Wymagania

  • komunikatywny niemiecki,
  • praca w delegacjach,
  • doswiadczenie zawodowe,
  • aktualny certyfikat,
  • czytanie rysunkow technicznych,
  • praca na wysokosciach.