Oferta pracy
Tytuł: Przeladunek paczek kurierskich (mezczyzni)

SFS Personalservice GmbH

99085 Erfurt
Schlachthofstraße 19
zobacz nasze wszystkie oferty

Przeladunek paczek kurierskich

Przeladunek paczek kurierskich (mezczyzni)

Miejsce pracy: ok. Erfurtu | Nr ref.:

Opis stanowiska

Praca dla renomowanych niemieckich klientow na terenie Turyngii ! Nowoczesna, a zarazem najszybciej rozwijajaca sie na rynku niemiecka agencja pracy SFS Personalservice GmbH z siedziba w Erfurcie jest w trakcie poszukiwan:

 - mezczyzn do przeladunku i sortowania paczek kurierskich

ok. Erfurt, Niemcy

Start: 06.04.2020

Oferujemy:

  • niemiecka umowe o prace z niemieckim ubezpieczeniem,
  • organizacja wnioskow o nadanie numeru podatkowego i niemieckiej kasy chorych,
  •  zakwaterowanie w pokojach dwu- lub trzyosobowych ze wspolna kuchnia i lazienka (koszt miesieczny z mediami i internetem 280€/osoba),
  • dodatki np do pracy na zmianach nocnych 25%,  za niedziele i swieta 50%, premie uznaniowe, bony zakupowe itp,
  • zaliczki na prosbe pracownika,
  • punktualne wynagrodzenia na konto,
  • ubrania robocze,
  • dojazd do pracy i przyjazd z pracy z naszymi kierowcami,
  • pomoc polskiego koordynatora, instruktaze na miejscu pracy.

Wymagania

Mile widziane lecz niewymagane:

  • podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego,
  • doswiadczenie przy sortowaniu i przeladunku paczek,
  • gotowosc pracy na zmianie nocnej,
  • gotowosc do pracy w nadgodzinach.

Stawka produkcyjna wynosi 9,88€ brutto + dodatki za prace nocna

Zainteresowane osoby prosze o wysylanie swoich CV na adres mailowy:

L.woellner@sfs-personal.de

Celem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, proszę zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).