Tytuł: Pracownik produkcji bez niemieckiego (k/m/i) 9.88-12.35€

SFS Personalservice GmbH

99085 Erfurt
Schlachthofstraße 19
zobacz nasze wszystkie oferty

pracownik produkcji pakowacz praca przy linii prod

Pracownik produkcji bez niemieckiego (k/m/i) 9.88-12.35€

Miejsce pracy: Erfurt, Turyngia, Niemcy Wschodnie | Nr ref.:

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownikow na produkcje wyrobow miesnych (szynka, salami) na Wschod Niemiec (okolice Erfurtu/Turyngia). Mile widziane osoby, ktore sa juz w Niemczech.

Zakres czynnosci:

- pakowanie

- praca przy tasmie

- kartonowanie

- paletowanie

- formowanie, przycinanie.

Niewymagane:

- jezyk niemiecki,

- prawo jazdy/samochod.

Oferujemy:

- zakwaterowanie (pokoj dwuosobowy takze dla par, wspolna kuchnia i lazienka, koszt ok. 250€ miesiecznie),

- dojazd do pracy, odbior po pracy,

- organizacje wszystkich potrzebnych dokumentow,

- niemiecka umowe o prace i ubezpieczenie,

- dodatki do pracy w nocy, ewentualne niedziele lub swieta.

Stawka 9,88€ brutto na godzine (za prace w nocy 12,35€ brutto na godzine).

Pary mile widziane, jezeli moga pracowac na roznych zmianach i mieszkac razem.

Zgloszenia powinny zostac wyslane na adres mailowy: L.woellner@sfs-personal.de

Wymagania

Wymagane:

- gotowosc pracy w niskiej temperaturze,

- gotowosc pracy na 2-3 zmiany.