Tytuł: Lakiernik (K/M). Bez znajomości języka niemieckiego!!!

Diwa Personalservice Agenca Pracy Sp z o.o.

46-060 Prószków
ul. Opolska 40
zobacz nasze wszystkie oferty

Lakiernik (K/M). Bez znajomości języka niemieckieg

Lakiernik (K/M). Bez znajomości języka niemieckiego!!!

Miejsce pracy: Unterschleißheim | Nr ref.: 6760

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Niemczech Unterschleißheim (okolice München), poszukujemy lakierników, pomocników lakiernika, do pracy w warsztacie przy samochodach powypadkowych.

Opis stanowiska pracy:

- szpachlowanie, polerowanie, szlifowanie, oklejanie – przygotowanie elementów samochodowych oraz całych samochodów do lakierowania,

- lakierowanie

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie – 10,82€ b/h + 17€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień -> przy 160 godzinach 1500 – 1650€ netto,

- możliwość pracy w nadgodzinach !!! (również w sobotę i niedzielę),

- pracę bez znajomości języka niemieckiego !!!,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewnione zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę !!!,

- praca w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku (06.00 – 15.00/ 07.00 – 16.00)

Wymagania

Wymagamy:

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako lakiernik/ pomocnik lakiernika, lub podobne,

- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowyi.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007

www.diwa-personalservice.pl