Oferta pracy
Tytuł: Recepcjonistka

zobacz nasze wszystkie oferty

recepcjonistka

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa | Nr ref.:

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Zadania:

· Administracyjne wsparcie pracy biura i Pracowników firmy

· Obsługa recepcji oraz biura (centrala telefoniczna, poczta tradycyjna oraz elektroniczna)

· Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

· Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy

· Wprowadzanie danych do systemu komputerowego

· Przygotowywanie drobnych zestawień w Excelu, tłumaczeń i innych dokumentów biurowych

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista

  • Asertywność

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Samodzielność

  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnym biurowcu

  • Umowę o pracę tymczasową na okres próbny – 3 miesiące, z realną możliwością przedłużenia

  • Pracę w godzinach biurowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.uniqueint.eu

Przesłane zgłoszenie na podany adres mailowy będzie traktowane jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926- j.t z późn. zm. ).