Oferta pracy
Tytuł: Pracownik szklarni - zbiory owoców i warzyw
dodano dn. 2016-01-12 (1721 dni temu)

Wybrana oferta ma już ponad 30 dni i może być nieaktualna!e-mail: aplikuj na to stanowisko
zobacz nasze wszystkie oferty


Pracownik szklarni

Pracownik szklarni - zbiory owoców i warzyw

Miejsce pracy: zagranica | Nr ref.:

 


Opis stanowiska

Opis stanowiska:


Wszelkie prace związane ze zbiorem warzyw i owoców ( pakowanie, sortowanie), oraz ich pielęgnacją (nawadnianie, obrywanie liści, ocieplanie roślin, sadzenie ich, etc).

 

Oferujemy:

 

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującą na terenie kraj wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, oraz  listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

 

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

 

Wymagania

Poszukujemy osób, chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu. Oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań, doświadczenie mile widziane (aczkolwiek nie stanowi warunku koniecznego).

Ponadto na korzyść kandydata przemawiać będzie znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, lub holenderski (minimum w stopniu podstawowym).