Oferta pracy
Tytuł: Pracownik magazynu
dodano dn. 2016-01-12 (1378 dni temu)

Wybrana oferta ma już ponad 30 dni i może być nieaktualna!e-mail: aplikuj na to stanowisko
zobacz nasze wszystkie oferty


Pracownik magazynu

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: zagranica | Nr ref.:

 


Opis stanowiska

Opis stanowiska

 

- Rozładunek i załadunek towarów za pomocą wózka widłowego,

- Kompletowanie zamówień, kontrola dostaw,

-Ogólne prace magazynowe 

 

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującą na terenie kraj wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

 

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

 

Wymagania

Poszukujemy osób, chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu. Oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań, doświadczenie na podobny stanowisku  mile widziane (aczkolwiek nie stanowi warunku koniecznego). Poszukujemy kandydatów o dobrym stanie zdrowia, niekonfliktowych, potrafiących współpracować w grupie. Jeśli jesteś taką osobą, chętnie i szybko przyswajasz sobie nowe obowiązki – zgłoś się do nas.

Ponadto na korzyść kandydata przemawiać będzie znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, lub holenderski (minimum w stopniu podstawowym).

Umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym, mile widziana.