Oferta pracy
Tytuł: Tapicer – praca w Niemczech

FAIR Personal + Qualifizierung

zobacz nasze wszystkie oferty

tapicer

Tapicer – praca w Niemczech

Miejsce pracy: Ahaus - Niemcy | Nr ref.: tap/2016

Opis stanowiska

• wykrawanie, szycie, tapicerowanie mebli

Oferujemy:

• umowę o pracę na niemieckich warunkach od lutego 2016 r.
• stabilną pracę w Niemczech
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• świadczenia socjalne
• pomoc Konsultanta polskojęzycznego na miejscu

Wymagania

• doświadczenie w pracy na stanowisku tapicera min. 2 lata
• znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym komunikatywnym
• wykształcenie zawodowe
• prawo jazdy kat. B + własny samochód

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.