Oferta pracy
Tytuł: pomocnik stolarza - praca w Niemczech

FAIR Personal + Qualifizierung

zobacz nasze wszystkie oferty

pomocnik stolarza

pomocnik stolarza - praca w Niemczech

Miejsce pracy: Ahaus - Niemcy | Nr ref.: pom-st/2016

Opis stanowiska

• pomoc przy produkcji i montażu mebli

Oferujemy:
• umowę o pracę na niemieckich warunkach
• pracę na III zmiany
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• atrakcyjną stawkę godzinową
• pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Wymagania

• znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym - warunek konieczny
• doświadczenie zawodowe w pracy na tym stanowisku pracy min. rok
• wykształcenie zawodowe: stolarz
• prawo jazdy kat. B -mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.