Oferta pracy
Tytuł: tokarz CNC - praca w Niemczech

FAIR Personal + Qualifizierung

zobacz nasze wszystkie oferty

tokarz CNC

tokarz CNC - praca w Niemczech

Miejsce pracy: Ahaus - Niemcy | Nr ref.: tok-cnc/2016

Opis stanowiska

• obsługa tokarki CNC
• praca w oparciu o projekt i rysunek techniczny

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
• pracę na pełen etat
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Wymagania

• wykształcenie zawodowe
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• doświadczenie w pracy na tokarkach CNC przy obróbce metali
• umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kategorii B - mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV (w języku polskim lub niemieckim) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.