Oferta pracy
Tytuł: pomocnik pracownika produkcji - praca w Niemczech

FAIR Personal + Qualifizierung

zobacz nasze wszystkie oferty

Pomocnik pracownika produkcji

pomocnik pracownika produkcji - praca w Niemczech

Miejsce pracy: Ahaus - Niemcy | Nr ref.: pp/2016

Opis stanowiska

  • prace pomocnicze na produkcji (branża metalowa, tworzyw sztucznych, spożywcza)

Oferujemy:

• umowę o pracę na cały etat
• zatrudnienie na niemieckich warunkach
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• stawkę od 9 euro/h brutto
• pracę od zaraz.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na produkcji min. 1 rok
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • mile widziane własne auto

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.