Oferta pracy
Tytuł: Inżynier Specjalista ds Systemu sterowania QCS

Klient zawodowe.com
zobacz nasze wszystkie oferty

Inżynier specjalista systemu sterowania QCS

Inżynier Specjalista ds Systemu sterowania QCS

Miejsce pracy: Białystok | Nr ref.:

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Realizacja projektów automatyzacji procesów w przemyśle branży celulozowo-papierniczej
  • Instalacja konfiguracja i programowa (oprogramowanie systemowe, aplikacyjne) oraz sprzętowa rozproszonych systemów sterowania i ich rozszerzeń tak w siedzibie firmy jak i w lokalizacjach Klientów na terenie Polski Diagnostyka systemów sterowania (zdalna i bezpośrednia), reinstalacje systemów, aktualizacje oprogramowania
  • Współpraca przy uruchamianiu oprogramowania aplikacyjnego
  • Wsparcie Klienta doradztwem telefonicznym, szkoleniami
  • Wsparcie działu handlowego w trakcie przygotowywania i prezentacji ofert.
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe
  • Intersującą pracę w międzynarodowej firmie i miłym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: inżynier automatyk/elektronik
  • Specjalność automatyka, elektronika, komputerowe systemy sterowania, lub zbliżone
  • 3-5 lat doświadczenia z zakresu systemów QCS w w branży papierniczej
  • Bardzo dobra znajomość architektury i konfiguracji programowej sprzętu PC, środowiska Windows
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość branży celulozowo-papierniczej i procesów technologicznych produkcji papieru i celulozy.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B