Oferta pracy
Tytuł: KOMISJONER (M/F)

HR XP

70-464 Szczecin
Monte Cassino 1/13
zobacz nasze wszystkie oferty

KOMISJONER (M/F)

Miejsce pracy: Lübbenau | Nr ref.:

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje aktualnie nowych pracowników do projektu w miejscowości Lübbenau (60 km od granicy z Polska).

Miejsce pracy:           Lübbenau (Brandenburgia)

Start:                         22.02.2016

Opis stanowiska:

  • ogólne prace magazynowe
  • zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (pick by voice)
  • obsługa paletowego wózka elektrycznego (wymagane są uprawnienia – warunek konieczny)
  • układanie i pakownie towarów na paletę

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusowym
  • stałe zatrudnienie
  • niemiecką umowę o pracę i wynikajace z niej  benefity (m.in. zasiłek na dziecko)
  • organizację zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego brygadzisty (sprawy bieżące związane z organizacją pracy, konto bankowe, meldunek)

Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie CV na adres:

jobs@hr-xp.com

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę oraz w pracy z systemem pick by voice
  • znajomość liczebników w języku niemieckim od 1 do 1000 oraz  komend wykorzystywanych przez system pick by voice
  • motywacja do osiągania wysokich wyników i nastawienie na realizację powierzonych zadań