Szkolenie
Tytuł: Szkolenie w Polskim Instytucie Tatuażu Artystycznego
dodano dn. 06.04.2016 (2734 dni temu)

Wybrana oferta ma już ponad 30 dni i może być nieaktualna!

Organizator szkolenia:e-mail: skontaktuj się
zobacz nasze wszystkie oferty

Adres szkolenia:
Ul. Obrońców Tobruku 18D
Termin szkolenia:
Data: 2016-05-09
10-18:00

Szkolenie w Polskim Instytucie Tatuażu Artystycznego

 

Polski Instytut Tatuażu Artystycznego zaprasza na szkolenia z tatuażu artystycznego.

Jednostka organizacyjna Polskiego Instytutu Tatuażu Artystycznego zarejestrowana jest w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, akredytowanym przez Urząd Pracy i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Oznacza to, że Urząd Pracy może refundować pełny koszt szkolenia osobom bezrobotnym.

Jesteśmy specjalistyczną placówką organizującą kursy i szkolenia, których celem jest wprowadzenie do zawodu artysty tatuatora. Szkolenie odbywa się w studiu tatuażu, na sprzęcie, który posiada niezbędne atesty i odznacza się wysoką jakością. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych trenerów i kończy się uzyskaniem dyplomu wydawanym w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

Polski Instytut Tatuażu Artystycznegoprowadzi szkolenia spersonalizowane, nastawione na osoby uczące się. Dzięki temu kursanci zyskują szansę na nieskrępowany rozwój, swobodną i twórczą pracę bez konieczności nadążenia za grupą, możliwość formułowania indywidualnych pytań i problemów oraz szukania ich rozwiązań.

Polski Instytut Tatuażu Artystycznego oferuje szeroki zakres szkoleń z zakresu tatuażu (wprowadzenia, rozwoju umiejętności i potwierdzenia kwalifikacji), rysunku projektów i komunikacji oraz relacji z mediami. Bogata oferta kompleksowych szkoleń pozwala na zgłębienie wszystkich zagadnień niezbędnych do samodzielnego prowadzenia studia tatuażu i potwierdzenia swoich najwyższych kompetencji.


Pogram szkolenia jest programem autorskim, elastycznym, złożonym z różnych paneli tematycznych. Kolejność przeprowadzenia odpowiednich części szkolenia oraz ich szczegółowa konstrukcja zależne są w dużej mierze od poziomu wiedzy, umiejętności, tempa przyswajania wiedzy, zdolności odtwórczych i zdolności manualnych osób szkolących się i ulegają płynnym modyfikacjom podczas szkolenia.

Tak skonstruowany program szkolenia jest niezwykle istotny w budowaniu współpracy między trenerem a kursantem. Ta współpraca jest ważna w uświadamianiu osobom uczącym się, że sztuka tatuażu to nie tylko perfekcyjne rzemiosło, którego należy się nauczyć wiele ćwicząc, ale również budowanie relacji z klientem.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.itapolska.pl oraz pod adresem mailowym instytut(at)itapolska.pl