Szkolenie
Tytuł: Microsoft Excel - poziom 1
dodano dn. 09.02.2017 (2425 dni temu)

Wybrana oferta ma już ponad 30 dni i może być nieaktualna!

Organizator szkolenia:
GeekON Krystian Brożek
50-062 Wrocław
plac Solny 15
e-mail: skontaktuj się
zobacz nasze wszystkie oferty

Adres szkolenia:
plac Solny 15
50-062 Wrocław
Termin szkolenia:
Data: 2017-06-21
21 i 22 czerwca 2017 17:00-21:00

Microsoft Excel - poziom 1

 

Obsługa Excela nie jest trudna, o ile wie się, jak ją komuś objaśnić. My robimy to od lat, bo z pasją podchodzimy do technologii informatycznych, chcąc przekazywać wiedzę dalej. W efekcie stworzyliśmy szkolenia Excel, na które przychodzą ludzie niemający wcześniej styczności z tym programem, a wychodzą z nich dumni i pewni, że zdobyli nową umiejętność.

Szkolenia podzieliliśmy na trzy poziomy: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany. Każdy kurs trwa 8 godzin i zawiera dwa, czterogodzinne spotkania odbywające się po południu. Do jednej grupy szkoleniowej trafia maksymalnie 12 osób, co pozwala na lepszy, indywidualny kontakt z nauczycielem.

Zapewniamy stanowiska komputerowe i materiały szkoleniowe z miejscem na dodatkowe notatki. Uczestnicy kursów muszą mieć ze sobą tylko długopis i dobre nastawienie.

Po szkoleniu praktykujemy darmowy MENTORING ONLINE, dzięki któremu uczniowie utrwalają swoją wiedzę i ją weryfikują, mając cały czas kontakt z nauczycielem. Przez cztery tygodnie przesyłamy ćwiczenia do wykonania, a następnie odpowiedzi do nich i wyjaśnienia tych trudniejszych. Chcemy, by teoria szła w parze z praktyką.

Dlaczego warto do nas przyjść? Bo mamy najniższe ceny, nauczycieli z wielką pasją i doświadczenie w nauczaniu. Wiedzę przekazujemy w sposób przejrzysty i czytelny dla każdego, skupiając się głównie na praktyce, a nie teorii. Po naszych szkoleniach każdy może w końcu zmienić zdanie o Excelu i następnym razem wykonać w nim zadania bez trudności.

Zainteresowany? 

Zapraszamy: http://geek-on.pl