Szkolenie
Tytuł: Budowanie relacji i programy lojalnościowe
dodano dn. 03.09.2012 (3742 dni temu)

Wybrana oferta ma już ponad 30 dni i może być nieaktualna!

Organizator szkolenia:
Amber Partner
32-071 Kamień
Kamień 59
e-mail: skontaktuj się
zobacz nasze wszystkie oferty

Adres szkolenia:
Termin szkolenia:
Data: 2012-10-10
8 godzin

Budowanie relacji i programy lojalnościowe

 

Szkolenie dedykowane jest obsłudze klienta, budowaniu relacji i programom lojalnościowym.

Celem szkolenia jest przekonanie uczestników do stosowania działań wpływających na obsługę klientów oraz budowania lojalności zarówno wśród klientów jak i wśród pracowników ich obsługujących. Uczestnicy nauczą się rozpoznawać różne style kierowania, poznają narzędzia jakimi warto się posłużyć oraz konsekwencje jakie z czasem zrodzi w funkcjonowaniu całej organizacji ich brak. Będą umieli stosować bodźce wpływające na prolojalnościowe zachowanie zespołu.

W zakresie budowania lojalności klientów nasi eksperci nauczą jak stosować narzędzia do budowania i zwiększania lojalności oraz wskażą sposoby jej badania. Każdy uczestnik dowie się jakie cele może realizować program i jakie aspekty należy uwzględnić w budowie i zarządzaniu programem lojalnościowym. Będzie umiał odpowiedzieć na najważniejsze pytania związane z programem lojalnościowymUczestnik nauczy się określać co przesądza o skuteczności danego programu, czyli co motywuje klientów do udziału w nim i zaangażowaniu się w relację z firmą. Wdrażając wiedzę wyniesioną ze szkolenia zwiększą Państwo zyski firmy bazując na obecnych klientach lub pozyskując nowych. Będziecie potrafili zwiększać wartość koszyka zakupów oraz częstotliwość zakupów.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.